Hakkımızda

Basitçe ifade etmek gerekirse EVİM MOBİL Yeni teknolojilerle ve üretim imkanları ile kullanıcılarına hem konforu hem de doğa keyfini aynı pakette sunmayı amaçlıyor


image00013

Evim Mobil Nedir ?

Yeni teknolojilerle ve üretim imkanları ile kullanıcılarına hem konforu hem de doğa keyfini aynı pakette sunmayı amaçlıyor.

 

Ayrıca yalnız yaşamı arzu etmiyorum, etrafımda, arkadaşlarımda, akrabalarımda olsun, diyorsanız, küçük evlerin oluşturduğu, ortak yaşam alanlarının olduğu ufak bir köy de oluşturabilirsiniz.

 

Yukarda dile getirdiğimiz; bu sürdürülebilir güvenli, konforlu ve huzurlu yeni yaşam şekline kavuşturmak için, biz üretici firma EVİMMOBİL olarak, 30 yıllık İnşaat Mühendisliği deneyimimizle yola çıktık.


Tiny House

Tiny house, sadece yaşadıkları alanları ve mekanları küçültmeyi tercih edenlerin oluşturduğu sosyal bir hareket değildir, aynı zamanda 21.Yüzyılın algısıdır.

İki binli yılların başında ABD’de yaşanan ve tüm dünyada hissedilen, ekonomik krizle birlikte, insanlar daha özgür ve şehir hayatının ilave yükümlülüklerinden arındırılmış konutlarda yaşama istekleriyle, daha masrafsız bir yaşam biçimini benimseyerek, Tiny House’u tercih ettiler.

Türkiye’de de her yıl daha çok yaygınlaşmaya başlayan bu taşınabilir evlerle, arsalarda, bahçelerde, kamping alanlarında, şehrin göbeğinde, doğada, deniz kenarında yaşayabilirsiniz. Çünkü bu minimal evleri, tekerlekleri sayesinde, 02 Tip Uluslararası Kara Yolları Uygunluk Belgeli olup yurtdışı dahil, istediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Günümüzdeki gerekliliklerle, insanların tercih ettiği, Tiny House kelime anlamıyla küçük ev demek. 10 ila 30 m2 arasında alana sahip olan, bir yada iki katlı, ihtiyaca göre özel yapılmış küçük taşınabilir evleri ifade ediyor. Bu evler, minimal olmasına rağmen, daha kullanışlı bir yaşam alanı yaratmasıyla avantaj sağlayarak, tüm dünyada ilgi görüyor. Özellikle, Avusturalya, Yeni Zelanda, ABD, İngiltere’de çok yaygın.


Teklif Al

Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Teklif Al